Bílá keramická mísa Bianco o průměru 23 cm

Mísa v jednoduchém designu o průměru 23 cm je vyrobena z bílého porcelánu a je ideální pro každodenní použití. Tato mísa přidá hodnotu každému kuchynskému interiéru a zároveň slouží jako užitečná pomocník při přípravě jídel.

Funkčnost a využití

Bianco mísa je praktickým pomocníkem jak při vaření, tak i při servírování jídel. Svou velikostí umožňuje připravit větší množství jídla a díky vysokým okrajům nebudete mít problém s nechtěným vysypáváním. Mísa je vhodná i pro servírování salátů, polévek nebo ovoce.

Vzhled a design

Keramická bílá mísa Bianco vyniká svým elegantním minimalistickým designem. Bílá barva je univerzální a sladí se s každým interiérem. Mísa se hodí do moderních i tradičních kuchyní. Zkrátka pro všechny, kteří ocení jednoduchost a přirozenou krásu keramických výrobků.

Bílá keramická mísa Bianco

Kvalita a údržba

Bianco mísa je vyrobená z vysokokvalitního bílého porcelánu. Díky tomu je mísa odolná a snadno se udržuje. Je možné ji mýt v myčce nádobí, ale doporučujeme ji raději umýt ručně v teplé vodě s jemným mycím prostředkem. Mísa není vhodná do mikrovlnné trouby.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a praktickou mísu, která se hodí do každé kuchyně, je bílá keramická mísa Bianco tou správnou volbou. Svým elegantním designem, vysokou kvalitou a funkčností uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Odkaz na produkt naleznete zde: https://www.maliboo.cz/produkt/misa-bianco-23-cm-bila.