Černá látková jídelní židle Kave Home Aniela – styl a pohodlí pro vaši jídelnu


Černá látková jídelní židle Kave Home Aniela

Designová jídelní židle Kave Home Aniela zaujme výraznou černou látkou s texturou, která s jistotou zútulní vaši domácnost. Židle jsou ideální pro ty, kteří chtějí vkusně doplnit svou jídelnu o něco nového a zároveň pohodlného.

Robustní sed a elegantní podnoží

Jídelní židli Aniela v prostoru nepřehlédnete díky jejímu robustnímu sedu doplněnému elegantní černou podnoží z lakovaného kovu. Navíc, díky kvalitním materiálům, které byly použity pro její výrobu, je židle velmi stabilní a odolná proti opotřebení.

Tento výjimečný designový kousek udělá v jídelně dojem a bude skvělým prvkem každé designové jídelny nebo restaurace. Pokud hledáte něco, co bude vaším interiéru vyhovovat, jste na správném místě.

Pohodlné sezení

Jídelní židle Kave Home Aniela nabízejí kromě unikátního designu také pohodlné sezení. Náhodné osoby nebudou muset mít obavy před návštěvou vaší domácnosti, protože se budou moci posadit na pohodlné židli s měkkým polstrováním.

Čistota a udržování

Jídelní židle Kave Home Aniela nevyžadují žádnou složitou údržbu a čištění látových židlí je velmi jednoduché. Stačí pouze očistit vlhkým hadříkem v jemném čisticím prostředku a ihned osušit. S těmito postupy se látka na židli udrží čistou a krásnou dlouho.

Když se rozhodujete o nábytku, protože chcete dokonalý interiér, nemusíte hledat dál. Černá látková jídelní židle Kave Home Aniela je tím, co hledáte.

Klikněte zde pro více informací o této židli.