Dětský koberec Fun Forester beige-80×150: kusový povrch plný zábavy

Dětské kusové koberce Fun jsou nejen krásné, ale také velmi praktické. Tyto koberce se hodí pro malé i velké, kteří chtějí mít v místnosti zábavné a příjemné prostředí. Pokoj plný těchto koberců bude jako stvořený pro rodinné hraní a zábavu.

Jemný střižený vlas

Koberce jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu s velmi jemným střiženým vlasem. To zaručí nerušené hraní a žádná odřená kolena. Tyto koberce jsou velmi příjemné na pohled i na dotek. Kusový povrch dodává místnosti naprosto jedinečnou atmosféru.

Bez požadavků na údržbu

Jednou z velkých výhod těchto koberců je téměř nulová náročnost na údržbu. Stačí je jednoduše vysát a otřít vlhkým hadříkem. Díky této vlastnosti jsou tyto koberce vhodné i do prostorů, kde je zvýšený provoz.

Teplotní izolace chladu od podlahy

Další z výhod těchto koberců je velmi dobrá teplotní izolace chladu od podlahy. Díky tomu bude pro Vás i Vaše děti příjemnější pobyt na zemi. Nožičky nebudou mrazit a hra na zemi bude příjemná jak v zimě, tak i v létě.

Bezpečnost pro alergiky a podložka proti skluzu

Koberce Fun jsou navíc zcela bezpečné pro alergiky. Materiál, ze kterého jsou vyráběny, neobsahuje žádné látky, které by mohly způsobit alergickou reakci. Pro vyšší ochranu doporučujeme pod tyto koberce protiskluzovou podložku. Ta zajistí, aby se koberce neklouzaly a Vaše děti mohly bezpečně hrát.

Závěr

Jestli chcete mít doma místnost, kde se Vaše děti budou cítit skvěle, doporučujeme Vám tyto kusové koberce Fun. Krásný design, jemná textura a bezpečnost jsou zárukou toho, že Vaše děti budou mít v místnosti příjemné a zábavné prostředí.

Nyní si můžete objednat tento úžasný dětský koberec Fun Forester beige-80×150 na maliboo.cz a těšit se na mnoho hodin zábavy v krásně vyzdobené místnosti.

fun forester koberce

fun forester koberce