Expedo představuje rozkládací sedačku PALERMO s rohem a rozměry 294x80x196 cm v provedení dora21/soft17 pro pravou stranu!


Expedo představuje rozkládací sedačku PALERMO

Rohová rozkládací sedačka pro prostorný obývací pokoj

Expedo je renomovaná značka nábytku, která již mnoho let navrhuje a vyrábí nábytek pro prostorné moderní interiéry. Jedním z nejnovějších produktů, který Expedo představuje na trhu, je prostorná rozkládací sedačka PALERMO s rohem a rozměry 294x80x196 cm v provedení dora21/soft17 pro pravou stranu!

Vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování

Tato rohová sedací souprava je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zajistí komfort a pohodlí během celého dne. Sedák o výšce 9 cm a PUR pěna T30 spolu s pružinami faliste opěrky PUR pěna T30 jsou základem celé soupravy. Prostorná spací plocha o rozměrech 237×127 cm vám umožní klidné a pohodlné spaní během celé noci.

Pohodlí a styl v jednom

Dekorativní polštářky jsou součástí celé soupravy a navíc dostanete ZDARMA. Sami si můžete zvolit orientaci rohu, tak aby vám vyhovovala ve vašem obývacím pokoji. Na výběr máte různé druhy látek, které se snadno udržují a které se díky svému modernímu a čistému designu hodí do každého interiéru.

Snadná údržba a dlouhá životnost

Rozkládací sedačka PALERMO od Expedo je velmi snadno udržovatelná, díky čemuž bude váš domov vždy vypadat perfektně. Materiály, použité při výrobě této sedačky, jsou odolné vůči opotřebení a zároveň poskytují komfortní pocit při sezení i ležení.

Jednoduchý a rychlý proces rozložení

Rozkládací mechanismus této sedačky je velmi jednoduchý a snadný na ovládání. Během několika málo minut tak můžete přeměnit celou soupravu na prostorné lůžko, které ocení každý host a vaše rodina.

Nakupujte bezrizikově na Nabytekted.cz

Pokud se rozhodnete pro nákup této rozkládací sedačky na Nabytekted.cz, budete mít jistotu, že nakupujete u spolehlivého a ověřeného prodejce. Navíc vám bude zaručena bezproblémová doprava a kvalitní zákaznický servis.

Prostorná rohová sedací souprava PALERMO od Expeda vám nabízí:

  • prostornou spací plochu o rozměrech 237×127 cm
  • polštářky ZDARMA
  • sedák o výšce 9 cm a PUR pěna T30 a pružiny faliste opěrka PUR pěna T30
  • možnost volby orientace rohu
  • snadno udržovatelné látky

Rozkládací sedačka PALERMO od Expedo

Shrnutí: rohová sedací souprava, rozkládací mechanismus, prostorná spací plocha, snadno udržovatelná látky, kvalitní materiály, moderní design, polštářky ZDARMA.

Navštivte tuto stránku, kde si můžete prohlédnout další fotografie a podrobnosti o této rohové sedací soupravě PALERMO od Expedo.