Koberec Universal Napoli – ideální doplněk do vašeho interiéru v rozměru 140 x 200 cm


Koberec Universal Napoli – ideální doplněk do vašeho interiéru

Pozvěte do svého obývacího pokoje či ložnice okouzlující spojení moderního vzhledu s vysokou funkčností a precizním zpracováním. Přesně těmito vlastnostmi se dá v krátkosti charakterizovat tento koberec od značky Universal, který poskytne vašim bosým nožkám zvýšené pohodlí. A co se týče praktické stránky, díky polypropylenovým vláknům do interiéru přinese i dobrou odolnost a snadnou údržbu.

Unikátní design pro moderní interiéry

Od prvního pohledu vás zaujme jeho moderní design, který doslova dýchá s vaším interiérem. Koberec Universal Napoli je především o zjemnění a oživení prostoru. Jeho jemné odstíny šedé a béžové barvy dokážou dokonale sladit s jakoukoliv barvou interiéru. Vložte do vašeho pokoje kousek luxusu, který propojí kvalitu a moderní design.

Pohodlné a ergonomické vlákna zajišťující vysokou funkčnost

Koberec Universal Napoli se vyznačuje i vysokou funkčností a ergonomickým provedením. Díky polypropylenovým vláknům a hustotě 180 000 bodů/m² zajistí pohodlí při každém kroku. Dále je navržen takovým způsobem, aby nedocházelo k odklánění vlákna, což vylučuje možnost znečištění a prodlužuje životnost celého koberce.

Není to však všechno, co si kromě precizního zpracování a designu u této kvalitní podlahoviny užijete. Díky vysoké odolnosti můžete být zcela klidní v případě, že na koberec vylijete nějakou tekutinu, jako například kávu či čaj. Jediné, co musíte udělat, je zavolat si profesionální čisticí firmu, která s tímto typem koberce dokáže rychle a snadno pracovat.

Pro místnosti různých rozměrů

Koberec Universal Napoli se prodává v rozměru 140 x 200 cm. Tento rozměr je ideální pro místnosti, jako jsou obývací pokoje nebo ložnice. Pokud máte však větší prostory, můžete jednoduše kombinovat několik kusů vedle sebe a vytvořit tak jednotný, stále naprosto precizní koberec, který bude skvěle pracovat i v místnosti větších rozměrů.

To aby toho nebylo málo, vám nabízíme jedinečnou slevu při nákupu tohoto produktu. Pokud si totiž tento koberec zakoupíte do konce tohoto měsíce na našem e-shopu BREGA.cz, získáte nejen skvělý doplněk do vašeho domova, ale také slevu 10% z původní ceny. A věřte, že tuto slevu jistě ocení každý, kdo hledá kvalitní a moderní kus do svého interiéru.

Koberec Universal Napoli

Neotálejte a zakupte si tento koberec na našem e-shopu BREGA.cz ještě dnes a užijte si výhodnou cenu a moderní vzhled koberce ve vašem interiéru.

Nikdy nebylo jednodušší pořídit si kvalitní koberec pro vaše bydlení.

Koberec Universal Napoli na BREGA.cz