Křeslo MICADONI AGATE – v tmavě modré sametové kráse


Křeslo MICADONI AGATE – Stylová a pohodlná volba pro každý interiér

Křeslo MICADONI AGATE je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají spojení neotřelého designu a klasické elegance. Navíc, díky svému nápaditému designu, lákavému vzhledu, a extra polštářům, bude AGATE oslňovat každého návštěvníka.

AGATE je jako vytvořené pro chvíle odpočinku po náročném dni a nabízí maximální pohodlí. Váže se příjemné čalounění ze sametové látky v modrém odstínu, který dodá interiéru tou správnou dávku elegancie. Díky tomuto krásnému sametovému obalu získáte příjemný komfort a dotek, jež vás bude k lákavým snům příjemně hřát.

Kovová podnožka pro stylový kontrast

Podnožka křesla MICADONI AGATE je vyrobena z černě lakovaného kovu, což vytváří zajímavé kontrasty s tmavě modrým obalem křesla. Tento kovový základ vynikne v každém interiéru a dodá mu to správné šmrncovní kouzlo.

Křeslo je vybaveno dvěma malými měkkými polštářky po bočních stranách, a to pro maximální pohodlí a komfort, jehož ocení každý uživatel. Když si pak člověk sedne do tohoto křesla, hned pocítí, jak se do něj skvěle zapadne a jak jsou polštáře příjemně měkké.

Nadčasový design pro každý interiér

AGATE je křeslem, které se hodí do každého interiéru a navzdory své moderní funkčnosti, si zachovává dokonalé kouzlo elegantních tradic. Navržený s velkou pečlivostí a snahou o dokonalost, toto křeslo vám nabídne dojemný zážitek a absolutní pohodu v každé poloze.

AGATE je součástí řady MICADONI AGATE a pokud se rozhodnete pro tento kus, rozhodně nebudete litovat. Vyhoví vám nejen svojí elegancí a stylovým designem, ale především dokonalým pohodlím a všestrannou použitelností v každém interiéru.

Aby jste si AGATE mohli užít, můžete ho zakoupit na této adrese: https://www.brega.cz/produkt/tmave-modre-sametove-kreslo-micadoni-agate

Je to křeslo, které si zamilujete od prvního okamžiku!

Upozornění: Křeslo MICADONI AGATE se vyrábí na zakázku, proto vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.“

Křeslo MICADONI AGATE

Fotografie křesla MICADONI AGATE