Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103100 modro-krémový – rozměr 80x150cm


Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103100 modro-krémový

Moderní kusové koberce Twin-Wendeteppiche jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu. Mají velmi atraktivní vzhled, který zaujme na první pohled. Tyto kusové koberce jsou nejen krásné, ale také velmi praktické. Díky svému rozměru 80x150cm se vynikají do každého stísněného interiéru.

Vzhled koberce

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche se vyznačuje velmi moderním a atraktivním vzhledem. Modro-krémová kombinace barev dokonale ladí do každého interiéru. Koberec je navíc po obou stranách použitelný, což usnadňuje jeho údržbu a přizpůsobení interiéru.

Kvalita koberce

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103100 je vyroben z prvotřídního materiálu – polypropylenu. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje. Koberec je odolný i vůči slunečnímu záření, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Pro snadnou údržbu, doporučujeme používat vysavač a při potřebě mokrého čištění, použít speciální prostředky určené pro čištění tkanin.

Cena koberce

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103100 modro-krémový o rozměru 80x150cm je za velmi příznivou cenu. Nabízíme Vám možnost zakoupit tento krásný kusový koberec na https://www.isolund.cz/produkt/kusovy-koberec-twin-wendeteppiche-103100-blau-creme-80m150. Cena zahrnuje dodání na adresu.

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103100 modro-krémový

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103100 modro-krémový je pro svůj moderní vzhled a praktičnost stále oblíbený u mnoha zákazníků. Jeho materiál zaručuje dlouhou životnost, což z něj činí dobrou investici do Vašeho interiéru.