Luxusní sada ručníků AmeliaHome Trisi šedá – 6 kusů různých velikostí

Potěšte se kvalitními ručníky, které zútulní vaše koupelny

Milovníky krásného designu určitě zaujme sada ručníků Trisi. Tento produkt je balený v elegantní krabičce, takže ideální jako dárek pro vaše blízké. Sada obsahuje celkem 6 kusů, které jsou vyrobeny z kvalitní bavlny.

Chcete si objednat tuto fantastickou sadu ručníků? Na našich stránkách breg.cz ji najdete zde! https://www.brega.cz/produkt/ameliahome-sada-6-rucniku-trisi-seda-velikost-30m50-2-50m100-2-70m140-2

Co všechno v sadě najdete?

Sada obsahuje celkem 6 kusů ručníků, které jsou různých velikostí. Konkrétně se jedná o 2 ks o rozměrech 30×50 cm, 2 ks 50×100 cm, 2 ks 70×40 cm. Díky různým velikostem se sada hodí pro různé účely, ať už pro rychlé osušení rukou nebo pro utírání celého těla.

Jaký je materiál?

Ručníky jsou vyrobené z vysoce kvalitní bavlny, takže materiál je jemný a zajišťuje vysokou savost a měkkost. Bavlna je navíc velmi odolná a dlouhodobě udržuje svůj tvar.

Jaká je barva ručníků?

Ručníky jsou v elegantní šedé barvě, která bude krásně ladit s vaší koupelnou a navíc bude velmi snadno kombinovatelná s dalšími doplňky.

Jak je sada ručníků značková?

Sada je značková, AmeliaHome je již dlouhodobě známá kvalitou svých výrobků. Ručníky jsou navíc zdobeny výšivkou, která dodává produktu ještě vyšší hodnotu.

Jaký je způsob údržby?

Sada ručníků je snadno udržovatelná. Ručníky se doporučuje prát v pračce maximálně při teplotě 60 stupňů Celsia a nepoužívat bělidla ani žehlit.

Luxusní sada ručníků AmeliaHome Trisi šedá
Luxusní sada ručníků AmeliaHome Trisi šedá

Každý si zaslouží kvalitní ručníky!

Sada ručníků AmelieHome Trisi šedá je skvělým doplňkem pro vaší koupelnu i pro vaše ráno. Jemnost a kvalita materiálu bavlny přispěje k vašemu zdraví a vašemu emocionálnímu stavu. Proto neváhejte a pořiďte si tuto fantastickou sadu ručníků na našem eshopu breg.cz.