Masivní sheeshamový TV stolek Tanzani 160×45 cm pro pohodlné sledování oblíbených pořadů


Stylový televizní stolek Tanzani II. patří do stejnojmenné série nábytku, při jejíž výrobě bylo použito masivní sheeshamové dřevo s ponechaným přírodním odstínem. TV stolek disponuje dvěma otevřenými přihrádkami a dvěma uzavřenými policemi, které můžete využít k uložení všeho potřebného. Přírodní styl dřevěného materiálu je doplněn černým předělem a podnožemi z leštěné oceli, které tomuto nábytku dodávají na jeho jedinečnosti. Tento originální kousek perfektně doplní nejen moderní a skandinávsky laděné interiéry.

Sheeshamové dřevo s přírodním odstínem

Masivní sheeshamové dřevo, použité při výrobě tohoto TV stolku Tanzani II., přináší do interiéru přirozenou krásu a teplo. Sheeshamové dřevo patří mezi tvrdé dřeviny, což zaručuje jeho pevnost a odolnost vůči poškození. Navíc se jedná o ekologicky šetrný materiál, čímž přispíváme ke zlepšení životního prostředí.

Televizní stolek Tanzani II.

Perfektní úložné prostory

Dvě otevřené přihrádky a uzavřené police tohoto TV stolku Tanzani II. nabízejí dostatečný prostor pro uložení všeho potřebného. Přihrádky jsou ideální pro zabudování audiovizuálního vybavení, například DVD přehrávače, satelitních přijímačů nebo herních konzolí. Zavřené police poskytují zase vynikající úložné prostory pro hromadu vašich oblíbených DVD nebo oblíbenou knihu.

Detail TV stolku Tanzani II.

Čistota a údržba

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Odkaz na výrobce TV stolku Tanzani II.