Moderní Hanah Home TV stolek Mery v bílé barvě s délkou 120 cm

Televizní stolek Mery má velmi jednoduchý vzhled a úložný prostor s výklopným systémem. Kolem dvířek se rozprostírá volný odkládací prostor na různé dekorace, knihy nebo třeba na příslušenství, které se hodí mít hned u televize, například DVD přehrávač či PlayStation. Deska stolku je široká 120 cm, takže se na něj pohodlně vejde i větší televize.

Materiál: dřevotřísková deska potažená melaminem o tloušťce 18 mm

Rozměry:

  • Šířka: 120 cm
  • Výška: 48,6 cm
  • Hloubka: 33,2 cm

Pokud hledáte moderní a kvalitní televizní stolek, určitě byste měli zvážit Hanah Home TV stolek Mery v bílé barvě. Díky svému minimalistickému designu a úložnému prostoru vám umožní udržet pořádek a mít vše potřebné při ruce.

Přemýšlíte, kde byste mohli zakoupit tento praktický televizní stolek? Navštivte www.bestnabytek.cz a objednejte si ho přímo online.

Hanah Home TV stolek

Stolek je vyroben z kvalitních materiálů, které zajistí jeho dlouhou životnost a odolnost vůči běžnému opotřebení. Dřevotřísková deska potažená melaminem o tloušťce 18 mm je zárukou stability a pevnosti, takže se nemusíte obávat o jeho únosnost a bezpečnost pro vaše vybavení.

Při přemýšlení o nákupu televizního stolku je velmi důležité zvážit nejen jeho design a rozměry, ale také jeho funkčnost a praktičnost. Hanah Home TV stolek Mery splňuje všechna tato kritéria a zaručuje vám komfort a pohodlí při sledování vašich oblíbených filmů a seriálů.

Hanah Home TV stolek interiér

Nezapomeňte, že vybavení interiéru je velmi důležité a může ovlivnit celkovou atmosféru prostoru. S Hanah Home TV stolekem Mery získáte nejen praktický kousek nábytku, ale také moderní a elegantní doplněk, který osvěží a zútulní váš obývací pokoj.