Moderní kusový koberec Twin Supreme 103439 v elegantním Kuba modrokrémovém provedení – rozměr 80×250 cm

Designové kruhové a obdélníkové kusové koberce z řady Twin Supreme Vás okouzlí svým oboustranným provedením, krásnými vzory a barevnými kombinacemi.

Tímto koberečkem získáte do Vašeho interiéru prvotřídní doplněk, který zaujme nejen Vaše návštěvy, ale přinese do Vašeho bydlení i pohodovou a útulnou atmosféru. Pokud jste nadšenec do originálního designu, avšak nechcete příliš experimentovat se zbytkem bytu, kusový koberec Twin Supreme 103439 Kuba Blue/Creme rozměru 80×250 cm je tou správnou volbou pro Váš interiér či exteriér.

Univerzálnost

Jeho univerzálnost se projeví v možnosti umístit ho jak v interiérech, tak pro exteriéry. Protože je vyroben z 100% polypropylenu a díky nulovému vlasu je velmi snadný na údržbu. Můžete jej klidně umístit do velmi frekventovaných prostor, jako jsou třeba dětské pokoje, nebo na méně frekventovaná místa, kde se bude hodit pro odpočinek po náročném dni. Tento koberec je horkou novinkou pro sezónu 2018/2019 a věříme, že si ho oblíbí nejen pro jeho univerzálnost a snadnou údržbu, ale i pro jeho originalitu a vkusný design.

Zpracování a vlastnosti

Kusový koberec Twin Supreme 103439 Kuba Blue/Creme je kvalitně zpracovaný a jeho vlastnosti jsou vynikající. Koberec je sestaven ze dvou vzorů v jednom provedení, takže můžete měnit a otáčet stranu, podle jaké se Vám to bude hodit. Vysoká kvalita zpracování a sjednocené barvy vytvářejí kontrasty, díky kterým Váš interiér nabude na emocích.

Vyberte si tento kusový koberec, a budete mít nejen vkusné, ale i praktické vybavení Vašeho interiéru. Navíc ušetříte čas i peníze za údržbu a čištění. Zvolte kusový koberec Twin Supreme 103439 Kuba Blue/Creme a Vaše bydlení se stane prostorově promyšleným, vkusným a vždy útulným.

Neváhejte a klikněte na odkaz https://www.brega.cz/produkt/kusovy-koberec-twin-supreme-103439-kuba-blue-creme-80m250 a objednejte si tento kusový koberec již dnes!

Kusový koberec Twin Supreme

Interiér s kusovým koberecem Twin Supreme