Nástěnné samolepky, které svítí ve tmě – Ambiance Moon a padající hvězdy


Nástěnné samolepky, které svítí ve tmě

Ambiance Moon a padající hvězdy

Přemýšlíte, čím oživit dětský pokojík? Zkuste sáhnout po nástěnných samolepkách značky Ambiance. Ty z království těch nejmenších udělají místo, kde bude radost chodit spát nebo si hrát. Tyto samolepky vykazují vlastnost svítit ve tmě, takže dítě bude mít pocit, že se nachází v kouzelném světě magie.

Jaké jsou vlastnosti samolepek?

Údržba je velmi jednoduchá, stačí ji otřít navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte rozpouštěla ani agresivní čisticí prostředky. Samolepka může hůře držet na zdech, které byly natřeny méně než 30 dní dozadu, na zdech vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omítkách či na těch, které jsou natřené voděodolným silikonovým nátěrem. Při sundavání samolepky můžete zeď poškodit v případě, že je na ní více vrstev omítky, v místnosti je vlhkost či zeď ústí z druhé strany ven.

Jaké jsou rozměry jednotlivých samolepek?

Rozměry jednotlivých samolepek ve tvaru hvězd jsou 2 až 20 cm. Rozměr samolepky ve tvaru měsíce je 15 x 15 cm. Tyto rozměry dělají samolepky velmi flexibilní a hodí se tak i pro menší i větší plochy na zdi.

Pokud chcete zakoupit tyto samolepky, můžete to udělat zde na stránkách nabyteklevneji.cz.

Můžete si zvolit dopravu na adresu, nebo osobní odběr na některé z poboček. Stačí si jen vybrat z pestré nabídky produktů, které se nacházejí na této stránce.

Pojďte tedy vytvořit svému dítěti krásný a kouzelný koutek, kde se bude cítit jako v pohádce. S nástěnnými samolepkami Ambiance Moon a padající hvězdy to rozhodně bude snadné!