Nová závěsná skříňka ERIS od PSK v grafitovém designu, ideální do menších koupelen

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje – moderní závěsná skříňka ERIS. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných přírodních a moderních prvků v dekoru Grafit.

Závěsná skříňka je široká 30 cm, nabízí dostatek úložného prostoru.

Každý kus nábytku PSK z kolekce ERIS je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých kovových nohou v černé barvě. Korpus skříňky je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Grafit.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí bezúchytového otevírání pomocí horní hrany.

Tuto závěsnou skříňku jistě oceníte, pokud máte menší koupelnu, jelikož se jedná o úzkou šířku 30 cm a přesto nabízí dostatek úložného prostoru.

ROZMĚRY ZÁVĚSNÉ SKŘÍŇKY:

  • Výška: 82 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Hloubka: 22 cm

Závěsná skříňka je součástí kolekce ERIS, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky.

Klikněte sem pro více informací o této závěsné skříňce.

Celá kolekce ERIS se skládá ze závěsných skříněk tří velikostí (30, 60 a 90 cm), tří komod ve dvou velikostech (120 a 180 cm), stolku a konferenčního stolku, regálu a televizních skříněk (120 cm). Dostupná je rovněž v dekorech Bílá a Dub Artisan.

BARVA DEKORU – Grafit:

Grafit

* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.