Ořechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse: Praktický a elegantní kousek pro každou domácnost

Designový jídelní stůl Eclipse dánské značky DAN-FORM bude chtít ve své jídelně přivítat každý milovník početných návštěv a rodinných sešlostí. Z dvoumetrové desky stolu se pomocí dvou prodlužovacích desek během chvíle stane deska trojmetrová.

Ořechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse

K rozloženému stolu se vejde 12-14 židlí a to už je opravdu velkolepý prostor. Oválný tvar desky a štíhlá podnož dělají z díla designéra Mortena Georgsena elegantní kousek, který bude slušet domácnostem zařízeným ve skandinávském stylu.

Proč je ořechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse tak praktický?

Už jste se někdy museli při návštěvách rodiny či přátel skládat na malých jídelních stolech? To už ale není třeba díky jídelnímu stolu Eclipse. S ním si nyní můžete užít pohodlných rande s partnerem či oslav s větším počtem lidí.

Ořechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse

Když už prostor nebude potřeba, snadno se stůl složí a nehrozí žádné problémy s uložením. Navíc, díky ořechovému dřevu, které bylo použito na výrobu, získáte elegantní a kvalitní prvek do svého interiéru, který je odolný a snadno se udržuje.

Kde si můžete ořechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse koupit?

Jestliže se již rozhodnete pořídit si tento stůl do své domácnosti, můžete si jej objednat přímo na stránkách isolund.cz. Nejen, že zde získáte možnost získat praktický a elegantní kousek do vaší domácnosti, ale také to, že zde můžete využít několik různých platebních možností a zboží vám bude doručeno přímo k vašim dveřím.

Ořechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse

Jídelní stůl Eclipse je ideálním řešením pro každou moderní domácnost s chutí do luxusu. Získáte tím nejen solidní a kvalitní kousek nábytku, ale také velký prostor pro večírky a rodinná setkání, která nejenom že budou pohodlnější, ale také mnohem příjemnější pro všechny zúčastněné. Objednat jej můžete snadno a rychle na stránkách isolund.cz.