Osvežte svou zahradu se solárním vestavěným světlem Garth s 3 LED diodami

Zařizujete si svou zahradu? Nakupujete různé zahradní dekorace, rostliny, které budou splňovat přesně vaše požadavky, přemýšlíte o fontánce, posezení? Ale k zahradě rozhodně patří i osvětlení! Nejenže zajistí, že uvidíte, kam šlapete a zbytečně se nezraníte, upoutáte pozornost kolemjdoucích, ale také dáte na vědomí těm, kteří by mohli setmělý pozemek pochopit jako pozemek opuštěný, že tomu tak opravdu není. Solární osvětlení je ideálním řešením bez zbytečných výdajů za elektřinu. Přes den se baterie nabije, a jakmile se setmí, automaticky se osvětlení zapne.

UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze.

Technické údaje:

  • Montážní hloubka: 3 cm
  • Horní průměr: 12cm
  • Spodní průměr: 9.8 cm
  • 3 bílé LED diody
  • Materiál: nerezová ocel/plast
  • Voděodolné

Vestavěné světlo obsahuje solární panel, baterii a 3 LED diody. Díky své konstrukci je velmi nenápadné a osvětlí váš pozemek s minimální námahou. Solární panely jsou velmi účinné a nabíjí baterii během dne za slunečného počasí. Vestavěné světlo se následně automaticky zapne, jakmile nastane soumrak.

Osvežte svou zahradu solárním světlem.

Obsah balení zahrnuje jedno solární vestavěné svítidlo se 3 LED diodami a jednu Ni-Cd baterii. Vestavěné světlo může být instalováno prakticky kdekoli. Díky nízkémontážní hloubce se vejde i do velmi tenkých povrchů, jako jsou betonové zídky nebo dlažby. Horní průměr představuje 12cm a spodní průměr 9.8 cm.

Osvežte svou zahradu a zvýrazněte její krásu se solárním vestavěným světlem Garth s 3 LED diodami.

Zde si můžete produkt zakoupit.