Rotho odpadkový koš ALBULA 40 L – řešení pro efektivní třídění odpadů

Rotho odpadkový koš ALBULA 40 L je ideálním řešením pro efektivní třídění odpadů a současně i jako úložný box na menší předměty. Tento koš s víkem a madlem je velice praktický a univerzální, využívat ho můžete tedy nejen pro třídění odpadu, ale i jako úložný box na různé drobnosti.

Úložný box s víkem a madlem

Odpadkový koš Rotho ALBULA je vyroben z kvalitního plastového materiálu a disponuje objemem 40 L. Jeho rozměry jsou 40 x 35,5 x 34 cm (d x š x v) a celková hmotnost činí 1,30 kg. Díky svojí velikosti se hodí k použití nejen ve větších domácnostech, ale i ve firmách.

Využití tohoto koše však není omezeno pouze na roli odpadkového koše a úložného boxu, ale také jako součást vaší zahrady, na skládku nebo jako koš na prádlo. Jeho využití je tedy naprosto univerzální.

Univerzální a modulární využití

Modulární design boxů Albula je to, co z něj činí stohovatelné skládací krabice. Když na sebe naskládáte více boxů, víko lze stále snadno otevřít. Pro sebe máte tak ideální úložný systém, který dokonale zapadne do vašeho prostředí.

Moderní design a kvalitní provedení

Odpadkový koš Rotho ALBULA má moderní design, který zapadne do vaší domácnosti i vaší zahrady. Vyberte si jakoukoliv barvu boxu Albula, ať už z čirostva nebo jiného materiálu, a užívejte si jej po mnoho let.

Jednoduché použití, skladnost a univerzálnost jsou hlavními přednostmi tohoto produktu. Vše, co potřebujete, je Rotho odpadkový koš ALBULA 40 L a můžete si jednoduše zorganizovat svůj prostor.

Pokud si chcete tento produkt pořídit, tak ho najdete na Brega.cz, kde si můžete vybrat z mnoha barev a objednat si jej pohodlně online.