Rozkládací jídelní stůl CASA MIA dub – prostornost a pohodlí pro všechny hosty!


Design a kvalita

Rozkládací jídelní stůl CASA Mia v provedení dub je krásným kouskem designového nábytku, který ocení každý, kdo se nebojí vyzkoušet něco nového. Stůl se díky svému rozkládacímu mechanismu snadno přizpůsobí požadavkům hostů a nabízí tak prostornost a pohodlí pro všechny.

Prostor a pohodlí

Deska stolu je 25 mm, na stůl jsou použita lamina z nové řady Egger, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Hrana stolu je opatřena ABS a tedy zvládne i každodenní používání. Nohy jsou vyrobeny z dubového masivu v rozměru 6,5×6,5cm, takže stůl je stabilní a robustní.

Další varianty

Tento stůl nabízíme také v nerozkládací variantě (viz související zboží). To znamená, že si můžete vybrat, zda potřebujete stůl, který bude nabízet více místa, nebo spíše menší verzi, která se snadno vejde do menšího pokoje.

Doporučení

Pokud hledáte nábytek, který je stylový a zároveň praktický, rozhodně doporučujeme tuto kvalitní kolekci jídelních stolů. A pokud byste chtěli vidět, jak se s tímto krásným modelem bude vaše jídelna prezentovat, můžete se podívat na produktovou stránku, kde si jej můžete zakoupit zde: https://www.atcomplet.cz/produkt/stima-jidelni-stul-casa-mia-dub-rozkladaci-80m80-40-cm-rozklad.

CASA MIA dub jídelní stůl

Celkově lze říct, že rozkládací jídelní stůl CASA MIA dub je skvělou volbou pro ty, kteří se nebojí inovací a chtějí si zařídit jídelnu, která svým designem uchvátí a svou praktičností maksimalizuje každodenní užitek.