Rozkládací zahradní stůl BIZZOTTO KRION – nejvyšší kvalita pro vaši zahradu


O PRODUKTU

Rozkládací zahradní jídelní stůl KRION od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. Stůl má pevnou konstrukci z hliníku, díky tomu je lehký a velmi pevný. Jeho deska působí luxusně, protože je keramická s tloušťkou 10 milimetrů. Vše je v elegantním bílém odstínu dodávající stolu šmrnc. Rozkladatelná světle šedá deska se základním rozměrem 205 cm se dá rozšířit na délku 265 cm. Stůl rozložíte velmi lehce, zvládne to i jedinec. Stačí když na jedné straně zatáhnete a deska se automaticky rozloží. Ke stolu krásně usadíte 8-10 osob. Ideální pro velké rodinné sešlosti a párty. Spojovací šrouby jsou galvanizovány, takže se nemusíme bát koroze.

Pro milovníky kvalitního nábytku a stylu je tento stůl volbou číslo jedna, protože jej spojuje dokonalé zpracování a s ním i neuvěřitelná příjemnost pro pohled a dotek. Pokud chcete svoji zahradu nebo terasu proměnit v luxusní a vkusné místo k setkávání s přáteli a rodinou, stůl KRION je právě to, co hledáte.

Produkt si můžete zakoupit na skvelynabytek.cz.

S ČÍM LADIT

Rozkládací jídelní zahradní stůl KRION je velmi krásný a moderní prvek, stejně jako velmi praktický a to díky možnosti rozložit jeho desku. Velkou parádu vám udělá jak ve vaší zahradě, tak i na terase domu či bytu. Krásně doplníte třeba světle lakovanými zahradními židlemi v podobném barevném provedení.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Stylový design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiál
  • Prodloužitelnost
  • Odolnost

Zápory

  • Není

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: hliník

Materiál desky: keramika

Barva konstrukce: bílá

Barva desky: světle šedá

Rozměr vxšxd: 78x103x205-265cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: vyžaduje

Péče: není nutná

Rozkládací zahradní stůl BIZZOTTO KRION - nejvyšší kvalita pro vaši zahradu
Publikováno
V rubrikách Lignos