Rozkvétající koberec Universal Bukit Flowers, velikost 80 x 150 cm


Rozkvétající koberec Universal Bukit Flowers: jedinečný prvek vašeho interiéru

Koberec Universal Bukit Flowers

Koberec Universal Bukit Flowers je velice zajímavý prvek, který může oživit jakoukoliv místnost. Jeho unikátní design s rostlinným vzorem, který připomíná skutečné umělecké dílo, vám dodá pocit naléhavosti, že by tento unikátní kousek měl být vidět. Jeho rostlinný motiv se skvěle hodí k světlým podlahám a dokonale zapadne do interiéru s neutrálními barvami jako béžová, krémová, šedivá a bílá.

Skvělé vlastnosti koberce Universal Bukit Flowers

Je výhodou tohoto koberce, že je vyroben z kvalitních materiálů, které garantují jeho odolnost vůči každodennímu opotřebení. Je ošetřen speciální metodou heat-frisé, která mu dodává větší pevnost a zvyšuje tak jeho odolnost vůči poškození.

Detail koberce Universal Bukit Flowers

Tato metoda také zvyšuje životnost koberce a zabraňuje mu deformaci i po několika letech používání. Navíc se díky ní barvy na koberci zvýrazní a tím i celková atmosféra místnosti, kterou koberec vyzdobí.

Jak koberce vyrobené metodou heat-frisé udržovat

Stejně jako jiné koberce by měl být i koberec Universal Bukit Flowers pravidelně vysáván, aby se na něm příliš neusazoval prach a nečistoty. Pokud máte domácí mazlíčky, je potřeba být opatrní s chlupy, které se do koberce snadno vkládají.

V případě potřeby můžete využít i speciální čisticí prostředky, které jsou určeny právě pro koberce ošetřené metodou heat-frisé.

Vlastnosti koberce Universal Bukit Flowers

  • Výška vlasu: 3 mm
  • Váha: 1300 g/m²
  • Barvy: šedá, béžová, krémová, bílá
  • Metoda výroby: heat-frisé
  • Velikost: 80 x 150 cm

Tento koberec můžete najít na Esrom.cz. Vyberte si tento šikovný prvek a nechte vaši místnost rozzářit s úsměvem. Jedině s kobercem Universal Bukit Flowers bude každá místnost vypadat jako z uměleckého díla.