SAPHO XQ903 X-square sklenka s chromovým designem – recenze a hodnocení

Praktická sklenička v minimalistickém stylu nemůže chybět v žádné koupelně. Kombinace chromu a mléčného skla jí dodává elegantní šmrnc. Můžete jí využít na kartáčky i kosmetické štětce. Upevňuje se přivrtáním do zdi nebo nalepením na obklady. Pokud se tedy chystáte na rekonstrukci koupelny a hledáte praktické doplňky, určitě neváhejte a pořiďte si sklenku SAPHO XQ903.

Design a kvalita

Chromový design této sklenky nejenže vypadá skvěle, ale je také velmi odolný a odolává vysoké vlhkosti koupelny. Mléčné sklo sklenky je průhledné, což umožňuje vidět, kolik zbylo místa a zároveň přidává jemný efekt. Celkově je design sklenky velmi moderní a minimalizuje chaos v koupelně.

Jako kombinace chromu a mléčného skla je toto pouzdro dostatečně robustní a kompaktní, aby odolalo nárazům a pádům během náročného každodenního používání. Toto pouzdro se dokonale hodí pro mokré prostředí koupelen, kde je mnoho aerosolových částic a vlhkosti, a lze jej snadno čistit pomocí běžného čisticího prostředku.

Použití a instalace

Sklenku SAPHO XQ903 můžete využít na různé kosmetické a hygienické předměty, jako jsou zubní kartáčky, holicí strojky, kosmetické štětce, ale třeba i pastu na zuby. Sklenka se dá upevnit buď přivrtáním do zdi nebo nalepením na obklady. Pokud tedy nechcete ničit koupelnovou dlažbu, doporučujeme zvolit druhou možnost. Instalace sklenky je velmi jednoduchá a snadno se vám ji podaří i bez pomoci specialisty.

SAPHO XQ903 X-scale sklenka je o velikosti 11 x 11 cm, tudíž by měla být dostatečně prostorná pro většinu kosmetických předmětů. Pokud do koupelny potřebujete více podobných doplňků, můžete si pořídit další SAPHO XQ903 sklenky a vytvořit tak jednotný minimalistický styl.

Závěr

Celkově lze SAPHO XQ903 X-square sklenku s chromovým designem doporučit každému, kdo hledá praktickou a moderní sklenku v minimalistickém stylu. Její kombinace chromu a mléčného skla jí dodává šmrnc, a několik takových sklenek umožní vytvořit jednotný styl. Sklenka není nijak nákladná a její instalace je velmi snadná. Pokud tedy hledáte praktickou sklenku, která bude skvěle vypadat v každé koupelně, určitě si SAPHO XQ903 X-square sklenku pořiďte.

Pro více informací o produktu navštivte https://www.sidonia.cz/produkt/sapho-xq903-x-square-sklenka-chrom.