Sencor SFS 3050SL – výkonný kráječ potravin pro každou domácnost

Pořiďte si praktický elektrický kráječ potravin, který vám pomůže s porcováním pečiva, uzenin nebo třeba sýrů. Sencor SFS 3050SL je ideálním pomocníkem do každé moderní domácnosti. Tento výkonný kráječ disponuje odnímatelným krájecím kotoučem o průměru 170 mm a umožňuje nastavení šířky řezu až do 23 mm.

Speciální otočný regulátor pro ideální šířku řezu

Speciální otočný regulátor umožňuje nastavení šířky řezu až do 23 mm. Sencor SFS 3050SL je tak skvělým pomocníkem při krájení všech druhů potravin. Můžete s ním snadno nakrájet pečivo, uzeniny, sýry a mnoho dalšího. Kráječ je vybaven odnímatelným pojezdem s dorazem v obou směrech, což vám zajistí snadné a bezpečné krájení potravin.

Bezpečné krájení potravin

Přítlačný podavač se záchytnými trny slouží proti nechtěnému posunu potravin při krájení. Pokud budete potřebovat krájet rozměrnější suroviny, můžete přítlačný podavač úplně vysunout. To oceníte zejména při krájení většího množství potravin. Kráječ je navíc vybaven odnímatelnými částmi pro snadné čištění a mytí.

Kompaktní rozměry a jednoduchá obsluha

Díky kompaktním rozměrům si Sencor SFS 3050SL najde své místo v každé moderní domácnosti. Kráječ je navíc velmi jednoduchý na použití. Stačí jej zapnout a použít podle potřeby. Rozložení kráječe je také velmi snadné a během chvíle ho můžete vysunout a jednotlivé části umýt.

Pojďte si Sencor SFS 3050SL pořídit ještě dnes a ušetřete si spoustu času a námahy při krájení potravin. Produkt si můžete zakoupit zde!

Sencor SFS 3050SL kráječ potravin