Set růžových košů na hračky Done by Deer Happy clouds – praktické a stylové úložiště pro dětské hračky


Set růžových košů na hračky Done by Deer Happy clouds

Pro látkové koše z kolekce Happy clouds od Done by Deer se najde místo v každém dětském pokojíčku. Koše jsou nejen praktické, ale také stylové a krásně ladí s ostatním zařízením dětského pokoje. Děti si zamilují motiv okřídleného hrošíka Ozza, létajícího mezi mráčky v krásném růžovém designu.

Vlastnosti košů

  • Velikost: 30 x 35 cm
  • Materiál: 100 % bavlna
  • Barva: růžová s motivem ozza a mráčků
  • Počet ks: 3

Praktické využití

Najdete pro ně využití například na hračky, oblečení či dětské doplňky. Koše jsou univerzální a mohou sloužit k uspořádání všech věcí, které se hromadí v dětském pokoji. Malé hračky, plyšáky, knihy, nebo dokonce oblečení, látkové koše se postarají o to, aby bylo všechno na svém místě a pokoj působil uklizeněji.

Pohodlné přenášení

Dvě látková madla po stranách usnadní přenášení a přemisťování košů. Díky nim můžete snadno přenášet koše z jednoho místa na druhé a přizpůsobovat prostor vašim potřebám.

Péče o koše

Koše se snadno udržují. Stačí je otírat měkkým vlhkým hadříkem a neponořovat je do vody, abyste zachovali jejich krásný vzhled co nejdéle.

Závěr

Set růžových košů na hračky Done by Deer Happy clouds je praktický a stylový doplněk do každého dětského pokoje. Přináší řešení pro ukládání hraček, oblečení a dalších drobností. S elegantním designem a snadnou údržbou se stává nezbytností každého rodiče, který chce udržovat pořádek v dětském pokoji.

Koupit nyní