Stylový taburet KELIM s matným povrchem Valvet 63 – 83 x 42 x 2 cm


Obdélníkový praktický čalouněný taburet BERO bude nezaměnitelným kousek v obývacím pokoji nebo pokoji teenegera. Čalouněný taburet je potažen kvalitní potahovou látkou odolnou proti oděru a vyblednutí. Pokud hledáte stylový a pohodlný doplněk do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice, je tento taburet ideální volbou.

Taburet KELIM s matným povrchem

Skvělé provedení matným povrchem Valvet 63

Taburet KELIM o rozměrech 83 x 42 x 2 cm je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Jeho matný povrch s názvem Valvet 63 dodává taburetu zcela nový rozměr modernosti a stylu.

Kromě svého působivého vzhledu nabízí taburet KELIM i velkou nosnost, takže se na něj můžete bez obav sednout a odpočinout si.

Doplněk pro každý interiér

Taburet KELIM s matným povrchem Valvet 63 je vynikající volbou pro interiéry různých stylů. Jeho moderní design se hodí do minimalistických interiérů, kde dodává jednoduchosti eleganci. Ale svým vzhledem dokáže zaujmout i v tradičnějších interiérech.

Taburet KELIM lze skvěle kombinovat s dalšími kousky nábytku, jako jsou pohovky, židle nebo křesla. Svou lehkostí a elegantností skvěle doplňuje celkový vzhled místnosti.

Taburet KELIM v interiéru

Pokud tedy hledáte stylový a praktický taburet do svého interiéru, je taburet KELIM s matným povrchem Valvet 63 jasnou volbou. Neváhejte tedy a pořídit si ho ještě dnes!

Pro objednání si můžete prohlédnout produkt Taburet KELIM s matným povrchem Valvet 63 na stránkách našeho eshopu.