Stylový věšák na ručníky MEXEN Asis černý pro moderní koupelnu

Věšák na ručníky MEXEN Asis nadchne především milovníky minimalistického stylu. Je vyrobený z kvalitního kovu s povrchovou úpravou v elegantní černé barvě. Tento věšák bude dokonalým doplňkem do koupelny, kterou si chcete zařídit ve stylu.

Specifikace produktu

Série: MEXEN Asis

Materiál: kov

Povrchová úprava: černá

Šířka: 60 mm

Výška: 40 mm

Vzdálenost od stěny: 50 mm

Pokud hledáte moderní a stylový věšák na ručníky, tak jste právě našli ten nejlepší produkt. Výrobek MEXEN Asis je navržený pro koupelny, které mají minimalistický design. Tento věšák se dokonale hodí do moderních interiérů, ve kterých se uplatní jeho jednoduchý a propracovaný design.

Jeho instalace je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí jej připevnit k jedné ze stěn vaší koupelny a můžete jej ihned používat. Díky vzdálenosti od stěny 50 mm se na něj snadno pověsí všechny vaše ručníky.

Tento věšák na ručníky je vyrobený z kvalitního kovu, který zaručuje, že se nebude snadno koroze. Jeho povrchová úprava v elegantní černé barvě dodává celkově modernímu interiéru ještě více stylu.

MEXEN Asis věšák na ručníky

MEXEN Asis je nejen praktickým věšákem na ručníky, ale také designovým prvkem vaší koupelny. Jeho šířka 60 mm a výška 40 mm skvěle zapadnou do každé koupelny. Pokud chcete svou koupelnu vybavit moderním a vkusným kusem nábytku, tak si vyberte právě tento věšák na ručníky od značky MEXEN Asis.

Neváhejte a pořiďte si tento stylový věšák na ručníky pro moderní koupelnu, který vám poskytne praktické uložení vašich ručníků a zároveň bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru.

MEXEN Asis věšák na ručníky