Tempo Kondela Jídelní židle Semer New – bílá / buk: Elegantní a pohodlná volba pro vaši jídelnu


Tempo Kondela Jídelní židle Semer New – bílá / buk

Elegantní a pohodlná volba pro vaši jídelnu

Designová jídelní židle Semer new je zhotovena v kombinaci plastu, dřeva a ekokůže. Barevné provedení této židle je bílá / buk, což ji činí velice moderní a trendy. Pokud tedy hledáte skvělou židli, která zapadne do moderního interiéru vašeho bytu či rodinného domu, pak je tato židle tou správnou volbou pro vás.

Nohy židle jsou bukové, což ji poskytuje solidní základ a pevnost i pro osoby s větší váhou. Nosnost této židle je 100 kg, takže ji může používat prakticky kdokoliv.

Tato jídelní židle Semer New je především určena do domácnosti. Hodí se velice dobře do jídelny či kuchyně, ale i do obývacího pokoje.

Skvěle zapadne do moderních interiérů jako jsou kuchyně, jídelny i obývací pokoje. Pokud máte doma moderní nábytek, budete si v této židli jistě velice pohodlně sedět a užívat si společné chvíle s rodinou i přáteli.

Kvalitní materiály použité při výrobě této židle zaručují dlouhou životnost a odolnost. Dodává se v demontu, takže její sestavení je jednoduché a rychlé.

Pokud si chcete tuto elegantní a pohodlnou jídelní židli pořídit, navštivte stránku https://www.nabytekted.cz/produkt/tempo-kondela-jidelni-zidle-semer-new-bila-buk-2 a objednejte si ji ještě dnes!