Vitrína na nohách Casarredo 2D2S BARBUS v kombinaci dub artisan/černá

Vitrína na nohách Casarredo 2D2S BARBUS je kousek nábytku, který zaujme oko na první pohled. Dvoudveřová vitrína se dvěma zásuvkami má netradiční provedení detailu dvířek s lamelami. Kombinace materiálů dub artisan a černá mat vytváří moderní a elegantní vzhled, který bude ladit s mnoha interiéry.

Jednoduchost, originální vzhled a funkčnost

Kolekce nábytku BARBUS v sobě spojuje jednoduchost, originální vzhled a funkčnost. Vitína umožňuje umístit do interiéru exponáty, které mohou být jinak ukryty nebo prostě slouží k úschově věcí, které nechceme nechat na očích.

Barevné provedení je v kombinaci dub artisan/černá mat. Vzhledem k výběru materiálů vypadá nábytek velmi luxusně a hodí se do moderních, ale i tradičních interiérů.

Nábytek je vyroben z kvalitního lamina ohraničeného ABS páskou, dekorační lamely jsou vyrobeny z desky MDF. To zaručuje pevnost a odolnost nábytku.

Vysoký komfort užívání

Zásuvky jsou vybaveny kovovými pojezdy se systémem tichého dovírání. To zvyšuje vysoký komfort užívání nábytku a zároveň chrání nábytek před poškozením.

Posledním dotekem jsou kovové nohy v černé barvě. Ty dokreslují minimalismus a modernost celého kusu nábytku.

Možnost dokoupení LED osvětlení je bonusem, který může obohatit vaše interiéry o působivé světelné efekty.

Závěr

Vitrína na nohách Casarredo 2D2S BARBUS je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nábytek moderního vzhledu s prvky jednoduchosti a originality. Vzhled a provedení vitríny je skvělým doplňkem interiéru, který osvěží a oživí jakýkoli prostor.

Living room

Prohlédněte si vitrínu na nohách Casarredo 2D2S BARBUS v kombinaci dub artisan/černá na našem e-shopu.