Železný stojan na deštníky Mauro Ferretti Stick Glam s průměrem 24 cm

I tak běžná a nenápadná věc jako je stojan na deštníky může působit až neskonale výjimečně. Stačí se nebát lesku a zlaté barvy, zapojit kov a italský šmrnc. Jednoduše řečeno: Vaše předsíň udělá dojem nejen na vás, ale hlavně na vaše hosty.

Zlatá klenotnická krása

Zlatá barva je synonymem luxusu, elegance a noblesy. Kov jako materiál zase symbolizuje trvanlivost a odolnost. Tyto prvky propojil designér Mauro Ferretti ve svém stojanu na deštníky a vytvořil tak skvostný kousek, který dotvoří jakýkoliv interiér. Průměr tohoto stojanu činí 24 cm, takže pojme veškeré deštníky každodenní i neobvyklé velikosti.

Italský nábytek a bytové doplňky v akci

O značce Mauro Ferretti se ví už celých třicet let. Italové si zachovávají tradici a ve svém architektonickém a designovém vnímání jsou stále progresivní. Mauro Ferretti se řadí mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků. Jeho produkty jsou odolné, moderní a elegantní.

Nezapomeňte na praktičnost

Kromě designové funkce, která jsou značkou Mauro Ferretti, jsou jeho produkty také velmi praktické. Stojan na deštníky Stick Glam poslouží nejen k svému účelu, ale také chrání podlahu před nežádoucími kapekami vody. Nádobka na okapávání zároveň udrží interiér při střihu na pořádku a čistotě.

Zkrátka řečeno, stojan na deštníky Mauro Ferretti Stick Glam s průměrem 24 cm je skutečnou klenotnickou krásou a praktickým předmětem, který není zapotřebí skrývat.

Nenechte se zmást, i tak malá věc jako stojan na deštníky může velmi příjemně ovlivnit celkový dojem vašeho domova.

Klikněte zde pro více informací a pro možnost okořenit vaši předsíň skvostným kouskem.

Železný stojan na deštníky Mauro Ferretti Stick Glam s průměrem 24 cm

Trvanlivost, odolnost a moderní design, to jsou základní atributy, které by měly charakterizovat každý bytový doplněk. Pokud ale k těmto kvalitám přidáte také italský šmrnc a zlatou barvu, vznikne skutečný prvek, který lahodí jak zraku, tak uživatelskému komfortu. Stojan na deštníky Mauro Ferretti Stick Glam s průměrem 24 cm je bezesporu jedním z nich.

Železný stojan na deštníky Mauro Ferretti Stick Glam s průměrem 24 cm

Zvolte si kvalitní stojan na deštníky od italské značky Mauro Ferretti Stick Glam s průměrem 24 cm a své hosty ohromíte nečekaným luxusem.

Jednoduchý a nenápadný předmět se může proměnit v jedinečný kousek, pokud s ním zacházíte s fantazií a odvahou. Stojan na deštníky Mauro Ferretti Stick Glam s průměrem 24 cm vám nabízí skvělou příležitost ukázat svůj styl a pomocí něj doplnit interiér vaší předsíně do nejmenšího detailu.