Živé lístí na vaší sprše – nový design sprchového závěsu InterDesign Leaves SC

InterDesign je značkou, která se specializuje na praktické a zároveň designové doplňky pro domácnost. Nový design sprchového závěsu InterDesign Leaves SC je dalším skvělým příkladem toho, jak dokáže tato značka spojit praktičnost s krásným designem.

Praktická vychytávka

Sprchový závěs InterDesign Leaves SC není jen nádherným doplňkem do koupelny, ale zároveň velice praktickým řešením k ochraně ostatních prostorů před vodou během sprchování. Díky tomu, že je vyroben z voděodolného materiálu, zamezíte případné záplavě v okolí sprchového koutu.

Design pro vkusné interiéry

Kromě praktičnosti se sprchový závěs InterDesign Leaves SC může stát i vkusným doplňkem do každé koupelny. Jeho design totiž připomíná živé listy, které dodají vaší koupelně příjemnou atmosféru. Pokud máte rádi přírodu, určitě si tento design zamilujete.

Další vychytané kousky

Pokud vám sprchový závěs InterDesign Leaves SC přijde jako užitečná vychytávka, rozhodně stojí za to zaměřit svou pozornost i na další produkty této značky. Na své si přijdou především lidé, kteří rádi praktičnost a každodenní bytové potřeby, které jsou zároveň designově propracované. Mezi oblíbené výrobky této značky patří například praktické úložné koše nebo elegantní držáky na toaletní papír.

InterDesign Leaves SC

InterDesign Leaves SC

Pokud tedy hledáte praktickou a zároveň krásnou vychytávku do vaší koupelny, značka InterDesign je tím pravým řešením. Jejich výrobky totiž dokážou splnit nejen všechny vaše požadavky na praktičnost, ale i estetické preference.